Adendum Teknoloji kuruldu.

9.12.2016

 

Adendum Aktüeryal Emeklilik Danışmanlık Hiz.Ltd.Şti.’nin %100 ortaklığı ile “Adendum Teknoloji Yazılım ve Bilişim Hizmet.Ltd.Şti.” 1 Aralık 2016 tarihinde kuruldu. Yeni Kurulan Şirketin başına Genel Müdür olarak Sabri Erdem getirildi. Sabri Erdem, Ergo Emeklilik ’deki Genel Müdür Yardımcılığı görevinden sonra 2014 yılından beri  Adendum’da Danışman olarak özel projelerde görev alıyordu.

Adendum Teknoloji; öncelikli olarak sigorta ve emeklilik  şirketlerine, acentelere, büyük işletmelere, vakıflara, derneklere ve doğrudan bireylere akıllı teknolojik çözümlerle emeklilik ve sigorta alanında hizmet sunmayı planlamaktadır. Adendum Teknoloji’nin özellikle bireysel emeklilik sisteminde otomatik katılım ile birlikte ortaya çıkacak değişimi de dikkate alan ve çalışmaları devam eden ilk çözüm ürünlerini Mart 2017 tarihinde sunmayı planlamaktadır.

Adendum Teknoloji; değer yaratan ve nitelikli hizmet sunma anlayışı ile esnek, dinamik ve bütünsel ihtiyacı dikkate alan butik çözümleri hızla ürün haline getirerek şirketlere, sigortalı ve katılımcılara ulaştırmayı planlamaktadır